SENSE consulting

Szkolenia unijne katowice

Adres:


Adres: św. Michała 43


Kod pocztowy: 61-119


Miejscowość: Poznań


Szkolenia unijne katowice

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 61 843 26 11


NIP: 778-14-56-826


Strona: https://senseconsulting.pl/

Opis:


Obecnie niezwykle trudne jest osiąganie sukcesów przez firmę, w momencie, gdy ta ignoruję europejski kontekst. Dlatego też szkolenia unijne w Katowicach, przeprowadzone przez Sense Consulting, cieszą się coraz większym uznaniem. Dokształcanie zatrudnionych osób ma dwie najważniejsze zalety, a są to:

 • możliwość ubiegania się o dotacje pochodzące z Funduszy Europejskich,
 • unikanie często kosztownych błędów dotyczących norm unijnych, związanych z importem, eksportem, ograniczeniem emisji CO2, czy też importem przewożenia substancji niebezpiecznych

W trakcie spotkań szkoleniowcy dostarczają uczestnikom wszelkich, niezbędnych narzędzi, by ci mogli na własną rękę zapoznać się z informacjami związanymi z branżą, w której funkcjonuje dana firma. Wszystkie bloki zajęć dostępne na stronie są na bieżąco uaktualniane. W trakcie szkoleń wyjaśniane są kwestie związane z radzeniem sobie z aspektami administracyjnymi księgowości oraz ze zrealizowaniem projektów unijnych. Słuchacze otrzymują wiedzę na temat identyfikacji nieprawidłowości oraz sposobów na zapobieganie nadużyciom finansowym.

Data dodania: 2019-03-31

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

  Poznań Zobacz

  Studio Brzoza

  Poznań Zobacz

  Manager Piotr Mowczun

  Luboń Zobacz