BELOR-Polska Sp. z o.o.

Saletrzak 27 cena • BELOR-Polska Sp. z o.o.

Adres:


Adres: Władysławowo 41


Kod pocztowy: 82-300


Miejscowość: Elbląg


Saletrzak 27 cena • BELOR-Polska Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Info:


Telefon: 55 232 81 58


NIP: 956-230-52-29


Strona: http://www.belor-polska.eu/

Opis:


Każda roślina potrzebuje składników mineralnych, aby prawidłowo się rozwijać i dawać wysokie plony. Jednym z najbardziej uniwersalnych nawozów mineralnych jest saletrzak 27, którego cena u bezpośredniego importera ze strony belor-polska.eu jest bardzo korzystna, ma bardzo szerokie zastosowanie od wiosny do lata. Może on być stosowany nie tylko na polach do upraw ozimych i jarych, ale także w sadach i ogrodach warzywnych. Dzięki zawartości wapnia nie powoduje zakwaszenia gleby i poprawia jej stosunki powietrzno-wodne, dostarczając roślinom przede wszystkim takich składników jak:

 • azot,
 • wapń,
 • magnez.

Nawóz ten idealnie rozpuszcza się w wodzie, dlatego w uprawach pogłównych, w których nie stosuje się orki i nie można wymieszać go z glebą, powinien być wysiewany na mokrą glebę lub tuż przed deszczem, aby nie dopuścić do strat azotu.

Wysiewany wczesną wiosną poprawia ukorzenienie się roślin i przyspiesza ich regenerację po okresie zimowym. Przyspiesza także wzrost, budowę tkanek i odgrywa kluczową rolę w przemianie materii. Występuje w postaci granulatu, a kulki mają wielkość od 2 do 5 mm.

Data dodania: 2019-06-02

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy W okolicy

  DIWOS Dorota Stomska

  Olsztyn Zobacz

  PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

  Elbląg Zobacz

  PUH Żeglarz

  Giżycko Zobacz